Back to online

Wracamy do pracy - i jest to często praca online. Dlatego oferujemy nasze szkolenia online 15% taniej.

Wakacje nieodwołalnie się skończyły i wracamy do pracy. Dla wielu z nas jest to praca zdalna w całości lub w większości, a więc w rozproszonym zespole, który utrzymuje kontakt online, korzystając z różnorodnych narzędzi, od videokonferencji do specjalistycznych narzędzi wspierających pracę w Scrumie. Pół roku, które minęło, odkąd wiele firm zostało zmuszonych do przejścia na tą formę pracy, przekonało wielu do tego modelu. Coraz wyraźniej widać, że niezależnie od dalszych losów „pandemii”, praca zdalna będzie dużo powszechniejsza niż jeszcze rok temu. Zapewne dominować będzie model mieszany, np. taki, w którym zespół spotyka się tylko raz w tygodniu – albo raz na sprint – a pozostały czas pracuje zdalnie.

Nam ten model pracy jest bliski, bo tak działamy już od paru lat: na co dzień w rozproszeniu, spotykając się jedynie przy okazji zjazdów. Zdążyliśmy poznać jego wady, ale i zalety. Dlatego większa powszechność pracy online nas cieszy.

Już w 2019 oferowaliśmy szkolenia online w formie zamkniętej (dla firm), ale zainteresowanie nie było duże. Teraz to się zmieniło. Uczestnicy naszych szkoleń online mieli okazję się przekonać o ich zaletach (o czym już pisałem). Chcemy, żeby jeszcze więcej z Was miało okazję przekonać się, że szkolenie online jest wartościowe, wciągające i po prostu fajne.

Dlatego postanowiliśmy uczynić te szkolenia także bardziej dostępnymi. Od teraz do końca roku wszystkie nasze szkolenia online można kupić o 15% taniej! Wystarczy, że przy zakupie podasz kod BACK2ONLINE, albo powołasz się na promocję składając zamówienie (promocja dotyczy także szkoleń zamkniętych – dla firm).

Już teraz zajrzyj na naszą listę szkoleń i wybierz szkolenie online dla siebie lub firmy.

Nie wiesz jakie szkolenie wybrać? Skontaktuj się z nami – pomożemy Ci wybrać.

Regulamin promocji

Udostępnij ten artykuł

Ten portal używa cookies aby zapewnić jego sprawne działanie. Akceptacja cookies jest do tego wymagana. Można też odmówić zgody na użycie cookies i opuścić portal. Aby dowiedzieć się jak używamy cookies zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.
Akceptuję cookies Nie zgadzam się
Cookies utworzone podczas przeglądania portalu zostały usunięte i można go teraz bezpiecznie opuścić. Dalsze przeglądanie naszych stron spowoduje ponowne wyświetlenie monitu o akceptację cookies.